Slide thumbnail

Dlaczego my?

Dlaczego możesz nam zaufać?

  

 

O3 ZONE– Love your skin!

 

20 lat doświadczenia w zastosowaniu Ozonu w medycynie, wiele innowacyjnych rozwiązań wprowadzonych na rynek i gwarancja najwyższej jakości potwierdzona pozytywnymi opiniami naszych Klientów.

 

Jako Metrum Cryoflex projektujemy i produkujemy aparaty do ozonoterapii oraz edukujemy w zakresie zastosowań O3 (więcej przeczytaj tutaj) w medycynie i kosmetyce, będąc jednym z prekursorów tego sektora oraz firmą wyznaczającą zupełnie nowe ścieżki działania.

 

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom Klientek oraz realizując nasz długofalowy plan, zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek linię produktów pielęgnacyjnych O3 ZONE stworzoną na bazie oliwy ozonowanej o laboratoryjnie udokumentowanej ilości ozonu (więcej przeczytaj tutaj) między innymi metodą rezonansu magnetycznego na spektrometrze 600 MHz/16 tesli (100 mg/ml). Nasza nowa seria nie tylko wspomaga leczenie dermatologiczne, ale również gwarantuje zdrową i piękną skórę.

 

Połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny, pozwoliło nam szybko zyskać uznanie bardzo wielu Klientek nie tylko z Polski. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

 

Dziewczyny O3ZONE

Dziewczyny O3 ZONE: Edyta Brojek (z prawej) Małgorzata Pawłowska (z lewej)

Grzegorz

Rodzynek w O3 ZONE: Grzegorz Janiszewski